Hakkımızda
Hakkımızda

 

BİZ KİMİZ…

 

“Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür yayıncılık”

Özturan Radyo ve Televizyon Yayıncılık Ticaret Anonim Şirketi bünyesinde hizmet veren; Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Gençsoy yönetiminde Anadolu Ekspress Haber Portalı ve kardeş kuruluşlarımız Anadolu Ekspress Haber Gazetesi, Radyo Türkiyem, Türkiye ve Kayseri'ye dair Güncel, Politika, Spor, Magazin, Kültür ve Sanat, Dış Haberler ve diğer tüm kategorilerde güncel yayınlar yapmak, haberleri sunmak ve günümüz teknolojisinde internet kullanıcılarının habere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş Türkiyem Medya Grubu geniş kapsamlı bir yayıncılık şirketidir.

7’den 70’e tüm yaş gruplarına dönük program ve haberleri ile hedef kitlesi olan milyonlarca kişiye ulaşan yayın grubumuz, İç Anadolu’nun güçlü sesi olma misyonuyla yola çıkmıştır.

Anadolu Ekspress Haber; milli ve manevi değerlere hassasiyet duyan, cumhuriyet değerlerini özümseyen, ülke menfaatlerini önceleyen, hak, hukuk, adalet ve hakkaniyet ilkelerini gözeten bir medya kuruluşudur.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.